AZELYA-1 білий+чорний

- В наявності
- Код: 015-048-0001-020
103,74 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AZELYA-1 білий+чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 10w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 85мм х 40 |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | белий+черний |
- Ціна: 103,74 ₴

