Світильник настінний LED "FOREVER-W"

- В наявності
- Код: 029-013-0007-020
876,12 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний LED "FOREVER-W"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 400 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4000 K |
- Ціна: 876,12 ₴

