Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER PRO-300" 300 W 6400 K

- В наявності
- Код: 068-012-1300-010
3 810,24 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER PRO-300" 300 W 6400 K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 300 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 250 мм * 47 мм |
| Світловий потік (лм) | 4200 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 3 810,24 ₴


