Невагома золота триярусна люстра Ø 80 см

- В наявності
- Код: MJ205-800 Titanium
25 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Круглий триярусний корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі скляні трубки, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах (двоярусна 60 см (17 Вт) та триярусна 80 см в діаметрі) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 65 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Elements Titanium |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 25 325 ₴










