Класичний підсвічник на 4 лампи

-15%
- В наявності
- Код: D138/4
5 345 ₴
4 543,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний підсвічник на 4 лампи в чорному металевому каркасі зі скляними прозорими пластинами
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір упаковки | 41х41х55 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 4 543,25 ₴







