Бра в корпусі латунь з металевим видовженим плафоном

- В наявності
- Код: W1825 AB
2 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончене й сучасне бра з металевим видовженим плафоном — ідеальний варіант для тих, хто шукає щось лаконічне, стильне та візуально чисте. Дизайн цієї моделі поєднує естетику мінімалізму з розкішшю металевого покриття. Завдяки формі корпусу у вигляді витягнутого циліндра з делікатно заокругленим кінцем, бра виглядає сучасно, ненав'язливо, але ефектно. Корпус виготовлений із металу та доступний у двох кольорах — чорному та латунному, що дозволяє інтегрувати модель у різні стилі інтерʼєру: від модерну до арт-деко. Габарити — 42×12×12 см, джерело світла — 1 лампочка G9, яка дає м’яке та акцентне освітлення. Завдяки своїй формі та направленості світла, модель ідеально підходить для освітлення дзеркальних зон, коридорів, спальнь або декоративних композицій на стіні.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 42 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 24х4,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | W 1825 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 295 ₴





