Сучасна трубчаста люстра з 9 регулюючими плафонами

- В наявності
- Код: ST01/9 BK
5 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель сучасної люстри вирізняється своїм мінімалістичним та стильним дизайном, що поєднує чіткі геометричні форми з індустріальними елементами. Її металевий каркас утворює розгалужену конструкцію, на якій розташовані регулюючі плафони-споти із цоколем G9. У нашому асортименті представлено чотири комплектації цієї люстри (на 9,13 та 18 ламп) у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та латунь. Ця модель люстри ідеально підходить для просторих приміщень, таких як вітальні чи їдальні, додаючи до інтер'єру нотки сучасної елегантності та індустріальної витонченості.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 26 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серія | ST 01 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 5 275 ₴




