Дизайнерський світильник Moderli

- В наявності
- Код: SGJ25-500
4 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 63 см |
| Потужність, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір упаковки | 46х29х36 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 4 025 ₴










