Aure - сучасна підвісна люстра в чорному каркасі

- В наявності
- Код: SGJ8/9 BK
9 335 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь або чорний на 9 матових плафонів
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Довжина | 105 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 105х42х20 см |
| Серія | SGJ 8/9 |
| Тип кріплення | Хрестовина + 3 троси |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 105 |
- Ціна: 9 335 ₴







