Бра у чорному глянцевому корпусі із світлодіодним кільцем та спотом

- В наявності
- Код: WB21/2 BK
1 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра у металевому чорному глянцевому корпусі із світлодіодним кільцем та регулюючим спотом. Довжина бра - 30 см, ширина - 18 см. Відступ від стіни 8 см, при прямому куті спота -15 см. Потужність бра - 9 Вт. Ця модель бра представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та хром.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 21/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 1 715 ₴








