Хвилеподібний настінний чорний світильник у корпусі 90 см

- В наявності
- Код: WM27/1000
2 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хвилеподібний настінний світильник у чорному кольорі — це сміливий акцент для сучасного інтер’єру. Його динамічна форма з м’якими вигинами додає простору ритму та глибини, а завдяки стильному мінімалістичному дизайну він легко інтегрується у будь-яке оформлення. Модель представлена у трьох розмірах довжини: 60 см, 80 см, 90 см, ширина — 15 см. Однією з головних переваг є можливість горизонтального або вертикального монтажу, що відкриває широкі можливості для дизайнерських рішень. Світильник випромінює нейтральне денне світло, створюючи комфортну атмосферу. Світлодіоди розташовані як на металевих хвилястих дугах, так і в боковій частині основи — під двома лінзами, які дають виразне підсвічування стіни, підкреслюючи її текстуру та додаючи глибини освітленню.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WM27 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 825 ₴





