Видовжена кришталева люстра в хромі 80х5 см

-10%
- В наявності
- Код: 33038L-850*50 CH
5 805 ₴
5 224,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн представлений металевим хромованим видовженим корпусом 80х5 см, що прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 32 Вт, з яких 16 Вт на тепле і холодне світло, а 4 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється від 10 до 110 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце (Ø 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер’єру.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 10 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 32 w |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір стельової основи | 48х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 33038 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 5 |
- Ціна: 5 224,50 ₴






