Латунна LED люстра з акриловими кульками Ø 60 см

- Немає в наявності
- Код: 901-600 AB
6 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра з білими матовими акриловими кульками (діаметром 8 см) у латунному каркасі представлена у 2-х діаметрах: 60 см - потужність 82 Вт ( 41 Вт тепле та холодне світло) 80 см - потужність 109 Вт Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту люстри відповідно до потреб приміщення від 25 до 130 см. Кільцеві підвісні люстри ідеально підходить для мінімалістичної вітальні, спальні в скандинавському стилі, сучасного офісу або ресторанів у стилі лофт, додаючи елегантності та функціональності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір фурнітури | Білий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 82 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 10 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 6 395 ₴







