Сучасна люстра з подвійним плафоном на 6 ламп

- Немає в наявності
- Код: AOC18/6
3 665 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна люстра з подвійним плафоном у корпусі чорного кольору з фурнітурою латунь. Модель доступна на 4, 6 та 8 плафонів. Рекомендуємо на площу 12 м кВ (без додаткових джерел світла).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 26 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 47х47х20 см |
| Серія | AOC 18 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 3 665 ₴




