Стильна хромована люстра

- В наявності
- Код: J205-350
6 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2.25 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 25х35 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 61х47х22 см |
| Серія | J 205 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 6 675 ₴









