Сучасна чорна люстра AVIZE у корпусі 85 см

- В наявності
- Код: H35L-850 BK
3 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова сірія підвісних LED люстр AVIZE представлена у двох розмірах копусу (довжиною 85 та 100 см) та трьох кольорах металу (золотий, білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 85 см - 73 Вт (36 Вт тепле та холодне світло) 100 см - 78 Вт (39 Вт тепле та холодне світло) Водовжена форма люстри AVIZE робить її ідеальним рішенням для освітлення обіднього столу, кухонного острова або робочої зони у просторому кабінеті. Завдяки регульованій висоті підвісу від 25 до 160 см, її легко адаптувати під особливості вашого інтер’єру. Сучасний дизайн та вибір кольорів дозволяють гармонійно інтегрувати модель у стильну вітальню, кухню-студію або їдальню.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 73 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 35L |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 3 375 ₴








