Підвісний дизайнерський світильник з прозорим скляним корпусом

- В наявності
- Код: AA226-160 GD
1 735 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжна модель підвісного світильника здатна зачарувати своїм виглядом! Унікальний скляний корпус з фурнітурою латунь виглядає дивовижно, чи не так?)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 15 |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 58 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 735 ₴









