Підвіс у вигляді метелика

- В наявності
- Код: CA02/1 CH
2 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський підвісний світильник у вигляді метелика у хромованому корпусі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CA 02 CR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 2 315 ₴








