Чорна видовжена люстра ELISION з гнучкою LED стрічкою 120 см

- В наявності
- Код: JU22-L1200 BK
6 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра ELISION складається з металевої планки-корпусу, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах корпусу: 100 см (62 Вт, неон довжиною 3 м, відстань між кріпленням 60 см) - загальна довжина 120 см 120 см (82 Вт, неон довжиною 4 м, відстань між кріпленням 70 см) - загальна довжина 150 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 65 до 90 см з неоном (в комплектацію входять 2 трубки довжиною 30 см). Кріплення відбувається у двох точках: хрестовини по 12 см. Серія люстр ELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 62 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 BK |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 6 395 ₴








