Видовжене світлодіодне чорне бра 80 см

- В наявності
- Код: WJ020/800 BK
1 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні лінійні бра, які не лише виконують функцію освітлення, але й є стильним елементом інтер’єру. Основна перевага цих бра полягає в можливості встановлення під потрібним кутом – горизонтально або вертикально, основою вгору або вниз. Модель доступна в 2-х варіантах кольору корпусу: чорний та латунь, а також у 3-х розмірах: 40 см, 60 см та 80 см, з потужністю відповідно 10 Вт, 15 Вт та 19 Вт. Бра оснащені вбудованими світлодіодами, які розташовані під розсіювачем вздовж всієї довжини корпусу і випромінюють нейтральне світло з температурою 4000К.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 020 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 945 ₴







