Видовжений світильник на 2 латунних модулі довжиною 100 см

- В наявності
- Код: NO6-1000
6 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний підвісний світильник створює атмосферне освітлення, випромінюючи м’яке світло як до стелі, так і вниз. Його вишуканий дизайн поєднує чорну металеву основу та витягнуті металеві плафони кольору латунь, які кріпляться до корпусу у лінійному порядку. Завдяки двосторонньому розсіюванню світла, плафони рівномірно освітлюють простір, додаючи інтер’єру затишку та гармонії. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами, що випромінюють приємне нейтральне світло. Модель доступна у трьох розмірах: 100 см – 2 світлові модулі 140 см – 3 світлові модулі 180 см – 4 світлові модулі Завдяки регульованій висоті підвісу від 25 до 120 см, світильник можна адаптувати до різних приміщень. Ідеальний вибір для обіднього столу, кухонного острова, вітальні чи стильного ресторану, де він стане витонченим дизайнерським акцентом.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 10 |
| Довжина | 100 |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір плафона | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х5х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | NO 6 |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 5 |
- Ціна: 6 625 ₴







