Підвіс у латунному корпусі із бетонним плафоном 20х3 см

- В наявності
- Код: MJ183/1 GR
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція бетонних підвісних світильників у індустріальному стилі із вимикачем на корпусі. Вони мають дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим нестандартний, зі своєю "родзинкою". Ці світильники вражають своїм сміливим дизайном - це ідеальне поєднання металевого корпусу із бетонним плафоном та текстильною обмоткою кабелю. Розмір плафона - Ø 20 см, висота - 3 см. Цоколь - Е27. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 155 см. Світильники з нової колекції представлені у 3-х розмірних варіаціях: бетонний плафон 15х12 см + латунний корпус бетонний плафон 15х6 см + латунний корпус бетонний плафон 20х3 см + латунний корпус Завдяки своїй варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 3 |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Бетон |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | MJ 181/1 GR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 255 ₴









