Біле бра у вигляді листочка 18х15 см

- В наявності
- Код: WB11/1 WT
1 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне настінне бра поєднує стильний дизайн і мінімалізм, створюючи особливу атмосферу у вашому інтер’єрі. Його конструкція виконана з металевого корпусу у вигляді листочка, який має плавні ввігнуті лінії. Завдяки цьому дизайнерському рішенню світильник не лише освітлює приміщення, але й стає яскравим декоративним елементом. На металевій основі під лінзою розсіювачем розташовані вбудовані світлодіоди нейтральної температури світла з потужністю 4 Вт. Вони спрямовують світло та розсіюють його, створюючи затишну і чарівну гру світла на стіні. Модель доступна у двох кольорах металевого корпусу: чорний і білий, що дозволяє легко інтегрувати світильник у будь-який стиль інтер’єру. Ширина бра - 15 см, висота - 18 см, відступ від стіни - 8 см. Це бра ідеально підійде для спальні, вітальні чи коридору, додаючи вашому простору нотку елегантності та сучасності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 18 |
| Відстань між точками кріплення | 6 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір стельової основи | 9х7 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 11/1 |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 185 ₴







