Срібна геометрична люстра у формі паралелепіпеда 120*60*60 см

- В наявності
- Код: MJ199-1200*600*600 CH
23 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова серія геометричних люстр – це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту кольору хром. Серія включає три люстри розміром: 72х60х60 см, 100х72х60 см та 120х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Загальна потужність світильника складає 43 Вт. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 230 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 43 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Серія | Cube |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 4 троси |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 23 345 ₴







