Розкішна золота люстра MARCELA у двох розмірах

- В наявності
- Код: MJ74-500 TGD
8 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна модель підвісної люстри MARCELA в золотому кольорі металевого корпусу з вбудованими світлодіодами. Модель доступна в двох діаметрах: 50 см та 70 см. Корпус люстри складається із завитків. Висота та ширина корпусу 19 см. Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від діаметру: 50 см - 69 Вт 70 см - 83 Вт (50 Вт тепле та холодне світло)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 69Вт |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 74 TGD |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 8 825 ₴










