Люстра-пучок на 7 мармурових плафонів у латунному корпусі

- В наявності
- Код: MJ141/7 AB+WT (NEW)
5 725 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-пучок у стильному виконанні стане яскравим акцентом сучасного інтер'єру. Металевий корпус кольору латунь у поєднанні з елегантними білими плафонами Ø15 см з витонченим візерунком мармуру створюють атмосферу розкоші та тепла. Модель доступна у двох варіантах: на 7 плафонів (оптимальний діаметр композиції — 45 см) та на 13 плафонів (оптимальний діаметр — 45-60 см, залежно від способу розміщення). Завдяки цоколю E27 можна підібрати лампи бажаної потужності та кольору світла, що робить люстру універсальною для різних потреб. Висота підвісу регулюється, що дозволяє адаптувати модель під простір і створити гармонійну композицію, розміщуючи плафони на різних рівнях. Ця люстра ідеально підходить для зон над столами, оригінально виглядає на сходових площадках, у ресторанах, кафе, вітальнях або холах, додаючи простору вишуканості, тепла та індивідуальності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Серія | MJ 141 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 5 725 ₴








