Видовжена підвісна люстра SIMPLE у чорному каркасі

-35%
- В наявності
- Код: SG33/5 BK
6 035 ₴
3 922,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена підвісна люстра SIMPLE у чорному каркасі доступнату двох розмірах: 5 та 6 плафонів Де 3 плафони із вбудованими світлодіодами, а 2 та 3 плафони із цоколем G9
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 126х28х18 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | sg 32 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 3 922,75 ₴









