Настінний світильник

- В наявності
- Код: NO3-580*760 BK
10 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 103 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір упаковки | 108x36x11 см |
| Серія | NO 3 BK |
| Тип кріплення | 5 точок |
| Ширина | 120 |
- Ціна: 10 625 ₴



