Світлодіодне бра у білому корпусі з імітацією мармуру 60 см

- В наявності
- Код: W60/1 B
2 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончене настінне бра в металевому корпусі кольору стане елегантним доповненням сучасного інтер’єру. Світильник має продуману конструкцію з довжиною 60 см і шириною 12 см, а його відступ від стіни – лише 8 см, дозволяє гармонійно інтегрувати його навіть у компактні приміщення. Дизайн бра включає ввігнуту овальну металеву основу з імітацією білого мармуру, через яку в обидві сторони розходяться тонкі трубки, що містять вбудовані світлодіоди під розсіювачем. Акцентними деталями на корпусі бра є графітові елементи у вигляді кульки посередині та заглушок по краях. Бра оснащене світлодіодами з нейтральною температурою світла, що забезпечує приємне м’яке освітлення, створюючи затишну атмосферу. Потужність світильника становить 5 Вт, чого достатньо для забезпечення якісного підсвічування без зайвого енергоспоживання. Цей світильник ідеально вписується в інтер’єри сучасного стилю, лофт або мінімалізму, виступаючи стильним акцентом у будь-якому просторі – від вітальні до спальні. Така ж модель стінового світильника доступна у латунному корпусі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | Графіт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х6х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 60 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 115 ₴






