Неймовірне бра з білим мармуром у латунному каркасі

- В наявності
- Код: W37G/1 S
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заворожуюча модель бра з мармуром в металевому латунному корпусі. Бра має нейтральне денне світло, потужність - 5 Вт. Діаметр мармурового круга - 20 см, відступ бра від стіни - 4 см. Нова серія бра із мармуровим корпусом представлена у 2-х варіантах форми: кругле бра Ø 20 см та овальне бра - 43х16,5 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | мармур |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 37G |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 995 ₴










