Люстра Jacklyn на 6 плафонів з регулюючим механізмом

- Немає в наявності
- Код: Y8818/6
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений, геометричний світильник з чіткими, рівними лініями корпусу та ріжків, що мають регулюючий механізм. Завдяки фіксуючому механізму ріжки (довжиною 35 см) регулюються вверх та вниз. 6 плафонів оптимально на площу до 20 м кВ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 95 |
| Довжина | 95 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 95 |
- Ціна: 4 395 ₴









