Бра із декоративними квітами на корпусі з прозорого та білого матового скла

- В наявності
- Код: W9003
5 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижне бра із декоративними квітами на корпусі з прозорого та білого матового скла - стане головною прикрасою вашої оселі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3.3 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 46.5х46.5х31 см |
| Серія | D 9001 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 5 195 ₴









