Люстра стельова в чорному корпусі на 8 білих плафонів Ø 85 см

- В наявності
- Код: 51797/8 BK+BK+WT
3 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель стельової люстри у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами представлена у 3-х комплектаціях: на 4 плафони: діаметр люстри - 60 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 6 плафонів: діаметр люстри - 70 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 8 плафонів: діаметр люстри - 85 см, висота (відступ від стелі) - 25 см Люстри оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи різної потужності та типу. Чорний металевий корпус із чіткими геометричними лініями додає люстрі елегантності, а її продумана конструкція забезпечує рівномірне освітлення. Вона стане ідеальним акцентом для освітлення обідньої зони, кухні, робочого кабінету чи вітальні, надаючи приміщенню затишку та сучасного характеру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серія | 51797 BK+WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 3 895 ₴





