Видовжина латунна люстра LUMINA LUX

- Немає в наявності
- Код: MJ117/5 AB
4 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена люстра LUMINA LUX у стильному та лаконічному дизайні. Відмінно підійде під більшість сучасних інтер'єрів, а особливо кухонь. Корпус виготовлений із металу кольору латунь. Довжина люстри 120 см, а ширина - 10 см. Висота регулюється від 20 до 160 см. Люстра має 5 джерел подачі світла: 3 споти розміром 7,5х7 см, та 2 споти - 3,5х10 см. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення (тепле, нейтральне та холодне світло). Потужність 25 Вт. Кріплення люстри складається з однієї монтажної планки на основі та двох тросів. Відстань між кріпленням 50 см. Ця модель люстри LUMINA LUX представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 25 w |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 117/5 |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 4 415 ₴










