Латунний підвіс з гнучкою LED стрічкою у корпусі 60 см

- В наявності
- Код: CU22/600 AB
2 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель підвісного світильника складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки своєму дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь та чорний) та 2-х довжинах корпусу: 60 та 80 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 295 ₴






