Сучасна стельова люстра в хромі на 4 білих плафони

- В наявності
- Код: 2693/4 (new) CH+WT
1 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна стельова люстра з білими скляними круглими плафонами. Завдяки якісному плафону світло розсіюється рівномірно та має приємний вигляд. Діаметр люстри - 72 см, а висота - 25 см. Ріжки люстри довжиною 25 см і 8 см. Ця модель люстри в хромованому корпусі представлена у 3-х кольорах плафона: білий, прозорий та графітовий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 72 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 19х13х3 см |
| Серія | 2693 new |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 72 |
- Ціна: 1 925 ₴





