Підвісний світильник із плафоном-хмарою 60х30 см

- В наявності
- Код: MJ213-500
3 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється дизайном білого плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Легка і невагома форма світильника підсилюється завдяки поєднанню білого металевого корпусу та неймовірній текстурі плафона із покриттям синтетичним текстилем. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Ця серія підвісних світильників представлена у таких розмірах плафона - 40х20 см, 50х25 см, 60х30 см, 60х35 см та більш габаритні (під замовлення): 80, 100, 120 та 150 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 60х30 см |
| Розмір стельової основи | 7х11 см |
| Серія | MJ 213 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 3 685 ₴








