Підвісний світильник Moosee

- В наявності
- Код: DE33-C BK Vertical
2 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник з поворотним механізмом в кільцевому каркасі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 32 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 50х8х50 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | DE 33 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 2 595 ₴









