Мінімалістичний світильник Abingdon 30х20 см

- В наявності
- Код: DE33-B
2 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник з поворотним механізмом в кільцевому каркасі у двох розмірах корпусу: 30х20 см - потужність 6 Вт 36х27 см - потужність 9 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 20 |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | DE 33 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 595 ₴







