Бра з білим матовим плафоном в латунному корпусі 40х16 см

- В наявності
- Код: WB23/1 AB+WT
1 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стінових світильників виконана у стильному металевому корпусі, доповненому скляними білими плафонами діаметром 15 см. Світильники гармонійно поєднують сучасний дизайн із практичністю, роблячи їх універсальним вибором для будь-якого інтер’єру. У серії представлено дві моделі — з чорним та латунним корпусом. Розміри світильників ідеально підходять для компактного використання: ширина становить 16 см, висота — 40 см, а відступ від стіни — 21 см. Світильники оснащені цоколем Е27, розрахованим на лампочки типу «свічка» потужністю до 9 Вт. Це дозволяє створювати м'яке та приємне освітлення, яке чудово впишеться в сучасний чи класичний інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | WB 22/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 1 905 ₴








