Видовжена люстра із 4-ма плафонами та неоном довжиною 180 см

-10%
- В наявності
- Код: Y906-1800 BK
11 445 ₴
10 300,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна видовжена люстра у чорному металевому корпусі — це стильне рішення для освітлення великих приміщень. Її унікальний дизайн поєднує строгі геометричні форми з плавністю світлодіодної неонової стрічки. Від чорної металевої стельової основи опускаються дві вертикальні трубки, які мають вигини в нижній частині, переходячи в горизонтальні лінії. До них кріпляться 4 білі плафони (цоколь G9) та світлодіодна неонова трубка (потужність 60 Вт - нейтральне світло), що обвиває весь корпус, створюючи хвилеподібний візуальний ефект. Люстра має загальну висоту 90 см, при цьому сам корпус становить 70 см. Довжина конструкції - 160 см, а з неоном - 180 см. Під час складання люстри можна обрати один із двох варіантів конфігурації: коротший або довший, як показано на фото. Кріплення цієї моделі люстри виконується у трьох точках, відстань між якими складає 90 і 45 см. Ця модель ідеально підходить для просторих інтер'єрів із сучасним дизайном, надаючи приміщенню елегантності та функціональності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 90 |
| Відстань між точками кріплення | 45 см |
| Довжина | 180 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | неон |
| Потужність, Вт | 60 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 10 300,50 ₴







