Люстра чорна видовжена з графітовими пластинами 120х30 см

- Немає в наявності
- Код: MJ160-L1200 BK+GR
35 305 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна серія люстр-реплік BLACK KAGE — це витончене поєднання сучасного стилю та елегантності. Чорний металевий корпус гармонійно доповнюється вертикальними графітовими скляними пластинами (розмір 20х2,5 см), які створюють незабутній ефект гри світла. Серія представлена у трьох варіантах: Кругла модель діаметром 60 см із можливістю розміщення 8 ламп. Кругла модель діаметром 80 см із можливістю розміщення 12 ламп. Видовжена овальна модель довжиною 120 см, яка вміщує 12 ламп. Люстри оснащені цоколем E14, а висота регулюється, що дозволяє адаптувати їх під різні приміщення та висоти стель. Ця серія стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер'єрів, додаючи атмосферу вишуканості та затишку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 26 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Графіт |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х2,5 см |
| Серія | MJ 160 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 35 305 ₴








