Чорний підвіс із неоном 60 см 25 Вт

- В наявності
- Код: CU22N/600 BK
2 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників із сучасним дизайном стане стильним акцентом у будь-якому просторі, додаючи інтер’єру нотку футуризму та витонченості. Основою цієї моделі є металевий корпус, який обвиває кругла гнучка неонова стрічка, створюючи ефект легкості та об’ємного світіння. Модель представлена у двох кольорах корпусу: класичному чорному та благородному латунному, що дає можливість підібрати світильник під будь-який стиль інтер’єру. Світильники доступні у двох довжинах корпусу: 60 см із потужністю 25 Вт і 80 см із потужністю 35 Вт. Їх ширина становить 22 см, що робить модель компактною, але водночас достатньо яскравою. Неоновий розсіювач, який містить вбудовані світлодіоди, забезпечує світло нейтрального білого кольору з колірною температурою 4000K. Дизайн світильника підходить для різних типів приміщень, зокрема кафе, ресторанів, будинків, креативних просторів або шоу-румів, гармонійно поєднуючи естетику і функціональність.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | неон |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Потужність, Вт | 25 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 2 365 ₴




