Витончена модель настінного світильника

- В наявності
- Код: WJ881/2 S AB
2 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель доступна 2 двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х10х2 см |
| Серія | J 881 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 2 265 ₴







