Люстра із чорним кільцем та обплетеним неоном Ø 80 см

-10%
- В наявності
- Код: JU25-800 BK Textile
10 675 ₴
9 607,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних кільцевих люстр із обплетеним неоном поєднує стильний сучасний дизайн та функціональність. Ці люстри виконані з металевим корпусом чорного кольору, який гармонійно поєднується з витонченим неоновим обплетенням. Моделі доступні у декількох варіантах: люстри з одним кільцем діаметром 60 см (потужність 43 Вт) та 80 см (потужність 57 Вт) двоярусна модель із кільцями діаметром 80 см і 60 см (загальна потужність 100 Вт) Завдяки вбудованим світлодіодам із нейтральною температурою світла ці люстри створюють комфортне й рівномірне освітлення, яке підходить для будь-якого простору. Висота люстр легко регулюється, що дозволяє адаптувати їх до різних приміщень і висот стель. Ця серія стане ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильності, яскравості та витонченості.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | неон |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 57 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Серія | JU 25 BK |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 9 607,50 ₴





