Люстра молекула на 6 янтарних плафонів

-5%
- В наявності
- Код: MD8023/6 (150) BK+AM
4 055 ₴
3 852,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова в чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою на 6 плафонів (діаметр плафона 15 см). Люстра має цоколь E27, що дозволяє легко здійснити заміну ламп. Ця модель представлена у 3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та прозорий. Діаметр люстри - 95 см. Висота (відступ від стелі) - 25 або 55 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | MD 8023 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 95 |
- Ціна: 3 852,25 ₴


