Дизайнерська невагома срібна люстра d80 см

- В наявності
- Код: MJ158-800 CH
19 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 11 і 19 Вт відповідно до розміру).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Elements Chrome |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 19 525 ₴








