Підвісна люстра у золотому корпусі Ø 60 см

-15%
- В наявності
- Код: MJ212-600
19 405 ₴
16 494,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри, виконана з металу в золотистому кольорі, створює атмосферу розкоші та стилю у вашому інтер’єрі. Конструкція люстри складається з витончених дугоподібних елементів, що формують об’ємний купол навколо основи з лампами (цоколь Е14). Оригінальні золоті пелюстки розташовані по колу, створюючи ефект гри світла і тіні, яка наповнює кімнату теплим і м’яким сяйвом. Модель представлена у 2-х розмірах: діаметром 50 см (на 5 ламп) та 60 см (на 6 ламп). Завдяки двом варіантам розміру можна підібрати модель, яка найкраще пасуватиме саме вашому інтер’єру. Люстра стане ідеальним вибором для елегантного оформлення вітальні, їдальні або спальні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 16 494,20 ₴








