Led світильник у горизонтальній формі 90 см із чорною кулькою

- В наявності
- Код: YG520A/900 HL BK
2 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у горизонтальній формі білого корпусу із чорною кулькою (діаметр 10 см), Корпус світильника виготовлений із білого пластику та оснащений вбудованими світлодіодами нейтральної температури світла. Потужність світильника - 13 Вт. Довжина корпусу - 90 см, діаметр - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 15 до 140 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях: 1) у вертикальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (60 та 90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (60 та 90 см) 2) у горизонтальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (90 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | YG 517 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 2 955 ₴








