Бра у латунному корпусі з білим плафоном

- В наявності
- Код: WB13/1
1 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра із металевою основою кольору латунь та плафоном-кулею з білого скла. Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення як плафоном вгору, так і вниз.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 065 ₴







